Posłuchaj darmowego fragmentu

"BIAŁY KRUK"

 OPOWIADANIE GROZY ZE ZBIORU SZMACIANE LALKI
Autor: Gabriel Grula

Wojtek - przeciętny mężczyzna, pracownik działu księgowego w tajemniczy sposób staje się posiadaczem równie tajemniczej książki zatytułowanej "Szkarłat Krwi". Każda strona jest ręcznie zapisana, a historie w niej zawarte zmieniają się za każdym razem, gdy do niej zagląda. Wraz z tajemniczą książką, wokół głównego bohatera zaczynają dziać się dziwne i niewytłumaczalne zjawiska.

Jaką historię zawiera w sobie ręcznie napisany wolumin? Do czego ostatecznie doprowadzi głównego bohatera? Przekonaj się!

Aby go otrzymać, wesprzyj nas kwotą:

15 zł - Przelew bankowy (dotpay) / PayPal 

lub

25 zł SMS

PAMIĘTAJ, ABY PODCZAS ZAMÓWIENIA W OKNIE "WIADOMOŚĆ" PODAĆ ADRES EMAIL ORAZ TYTUŁ ZAMAWIANEJ TREŚCI np. "BIAŁY KRUK" anna@nowak@wp.pl. Jeśli nie podasz adresu email w oknie wiadomości, nie będziemy mogli wysłać pliku.

 

Całkowity czas opowiadania: 1 godzina 29 minut

Licencja

PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE - WSZELKIE ROZPOWSZECHNIANIE, KOPIOWANIE I PUBLICZNE ODTWARZANIE BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE. MATERIAŁ PRZEZNACZONY JEST TYLKO DO PRYWATNEGO UŻYTKU I OPATRZONY JEST UNIKATOWYM ZNAKIEM WODNYM

FAQ

  1. Wybrane materiały wysyłamy drogą mailową w ciągu 1-3 dni roboczych
  2. Aby przyspieszyć wysyłkę pliku, skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@mysterytv.pl) przesyłając potwierdzenie wpłaty oraz podając tytuł bonusowego materiału
  3. Jeśli po 3 dniach od wsparcia nie otrzymałeś/łaś pliku, skontaktuj się z nami mailowo - kontakt@mysterytv.pl